Jeśli chcesz okazać wsparcie twórcy sentymentalnego projektu Amigowiec,
to zasługujesz na szacunek

Darowizna dla Amigowca
Dziękuję!

• zapraszam Ciebie do mojej prywatnej grupy
• dostęp do czasem tworzonych gadżetów, dzięki którym cząstka tej płynącej między nami Amigowości znajdzie się w Twoim domu, na wyciągnięcie ręki
• w wybranych filmach, prezentowanych w social mediach Amigowca, znajdziesz się w tzw. „greetzach” – podziękowaniach
• możesz liczyć na tworzone przeze mnie gadżety ale w formie osobistego prezentu, w pakiecie.
• raz do roku wyślę Ci także jakiś mały, dodatkowy gift

„Amigowiec” to sentymentalna strona Amigowców, stworzona przez Opala,  miłośnika komputera Amiga, demoscenowca starej daty, swappera, trackerowego muzyka, grafika uwielbiającego pixele i niskie rozdzielczości, text writera. Strona powstała w celu podtrzymania pamięci o technologii, zarówno hardware’owej jak i software’owej, z którą dorastaliśmy i która wpłynęła na nasz rozwój – także duchowy.
Wśród fanów strony są nie tylko fani Amigi ale i Commodore, Atari, Spectrum, Timexa, Nintendo, SEGA, PSX i innych świetnych retro komputerów oraz konsol z czasów naszej młodości, które do dziś darzymy nie tylko sentymentem. Za pośrednictwem social mediów dzielmy się wspomnieniami, które łączą nas w jedną dużą, niezwykłą społeczność.
Uprzejmie dziękuję za chęć okazania wsparcia, które z pewnością pomoże mi w realizacji wszelkich pomysłów związanych z naszymi wspólnymi sentymentalnymi podróżami do Krainy Amigowych Wspomnień.
Wspierając mnie przyczyniasz się do częstszych aktualizacji, poprawy jakości audio-wizualnych „sentymemów”, nowych form relacji oraz umożliwiasz i pomagasz mi w rozsądnym planowaniu ewentualnych wyjazdów na retro wydarzenia, podróży do ciekawych miejsc związanych z interesującą nas tematyką, które z przyjemnością udokumentuję i podzielę się wrażeniami.

Z sentymentalnie-amigowym pozdrowieniem
 Opal