Jeśli chcesz okazać wsparcie twórcy sentymentalnego projektu Amigowiec,
to zasługujesz na szacunek i dziękuję!

Darowizna dla Amigowca(PayPal lub karta)

Wspierający otrzymują dostęp do prywatnej grupy Amigowcy,  mają wpływ na projekt Amigowiec, wylądują w creditsach w filmach, otrzymują autorskie gadżety gdy je robię i dostają +10 do fajności-amigowości.

Amigowiec to sentymentalna strona Amigowców, stworzona przez Opala,  miłośnika komputera Amiga, demoscenowca starej daty, swappera, trackerowego muzyka, grafika uwielbiającego pixele i niskie rozdzielczości, text writera. Strona powstała w celu podtrzymania pamięci o technologii, zarówno hardware’owej jak i software’owej, z którą dorastaliśmy i która wpłynęła na nasz rozwój – także duchowy.
Wśród fanów strony są nie tylko fani Amigi ale i Commodore, Atari, Spectrum, Timexa, Nintendo, SEGA, PSX i innych świetnych retro komputerów oraz konsol z czasów naszej młodości, które do dziś darzymy nie tylko sentymentem. Za pośrednictwem social mediów dzielmy się wspomnieniami, które łączą nas w jedną dużą, niezwykłą społeczność.

Wspierając przyczyniasz się do polepszenia jakości nagrań, częstszych aktualizacji, nowych form relacji np. streamów live.