Nowy numer retro magazynu ‘Komoda & Amiga plus’ #19 | Amivlog #4

Na video, dla odmiany (od recenzji pisma ponizej) czytam wstępniaka z nowego, dziewiętnastego numeru magazynu “Komoda & Amiga plus“, “który nie chce być tylko grzecznym magazynem na półkę, elementem wystroju pokoju retromaniaka”, którego wstępniaka czytam online.

W Amivlogu #4, dodatkowo pokrótce wspominam o planach odnośnie przyszłych materiałów związanych z AmigaOS 3.2 od Hyperion, który pojawił się u mnie dzięki jednemu z Patronów – dzięki Shredi; o wątku przewodnim magazynu i mojej dziecięcej fascynacji tworzeniem muzyki i o ulubionych programach.

Wspominam także o nowej płycie XTD, którą można przesłuchać, pobrać za darmo lub zakupić w wersji CD tutaj.

Grupa Retro

Commodorowcy i Amigowcy, uwaga… jak pachną wspomnienia? Przy okazji numeru “Komoda & Amiga plus” (uwaga, jest już numer 19, ale ja nagrywałem film mając numer 17), w towarzystwie Amigi i świetnej muzyki, wracam wspomnieniami do czasów, gdy półki pełne miałem komputerowych czasopism, takich jak “Bajtek”, “C&A”, “Kebab”, “Amiga Computer Studio”, “Magazyn Amiga”, “Top Secret”, “Secret Service”, “Gambler” czy oczywiście “Amigowiec” oraz innych. “K&A plus” to sentymentalnie dobry magazyn dla wszystkich miłośników komputerów Commodore & Amiga!